Weather forecast by RTV Slo

Člani JPK Kriška gora

Image
Jurij Kurnik

Inštruktor in pilot tandema.
Letenje, je moje življenje.

Letim od leta: 1991
 041 677 031      jure.kurnik@siol.net
Image
Aleš Meglič
Letim od leta: 2007
 041/575-213      a.meglic@gmail.com
Image
Andrej Grabnar
Letim od leta: 2008
 031 335 923      andrej.grabnar@gmail.com
Image
Igor Kremsar
Letim od leta: 2007
 031/609-708      IgorKremsar@hotmail.com
Image
Uroš Bergant
Po duši preletaš, z veseljem grem tudi peš v hrib.
Letim od leta: 1991
 051 355 286      uros.bergant@gmail.com
Image
Borut Hribar
Car neba
Letim od leta: 1992
 040 842 783      boruthribar@telemach.net
Image
bostjan ursic
osvojiti vrh, potem pa leteti...to je to !!!
Letim od leta: 2007
 051 306 250      bostjan_ursic@t-2.net
Image
DARKO ZADRAVEC
Letim od leta: 2008
 041-433770      zadravecdarko@gmail.com
Image
Ivan Lapajne
Letim - še jadranja se bo treba naučiti.
Letim od leta: 2008
 031-519 354      janez.lapajne@t-2.net
No Image
Damjan Pintarič
Letim od leta: 2008
 031 373 998      damjan.p76@gmail.com
Image
lojze kupljenik
Letim od leta: 2007
 041626829      elq@siol.net
No Image
Andrej Piškur
Odvisnik
Letim od leta: 2009
 031385219      andrej.piskur@gmail.com
Image
Boris Stopar
Letim od leta: 2007
 041 888-244      b.stopar@gmail.com
No Image
Jure Bizjak
Letim od leta: 2007
 031 541 641      jure.bizjak1@gmail.com
Image
Gregor Žilnik
Letim, delam....
ma samo, da se leti :)

Letim od leta: 2010
 041 756-999      gzilnik@gmail.com
Image
Peter Žilnik
Letim od leta: 2010
 041 684-445      emzilnik@gmail.com
Image
Luka Narad
Helikopteraš po poklicu, jadralec po duši
Letim od leta: 2007
 041/778-759      luka.narad@gmail.com
No Image
Rok Piciga
Letim od leta: 2009
Image
Robert Strojin
Letim od leta: 1991
 041 770 515      robis@t-2.net
Image
Matija Vodopivec
Letim od leta: 2011
 051341069      mvodopivec2@gmail.com