Weather forecast by RTV Slo

Člani JPK Kriška gora

Image
Gašper Jalen
Letim od leta: 2011
 041 / 597 - 737      jalen.gasper@gmail.com
Image
Bojan Pulko
Letim od leta: 2010
 041-477-358      bojanpulko1@gmail.com
Image
Drago Šijanec
Letim od leta: 2012
 041 283 992      drago_sijanec@t-2.net
Image
Igor Kokalj
Letim od leta: 2012
 040 427 051      igor.kokalj@gmail.com
No Image
Meri Simjanov
Letim od leta: 2013
 041/819-433      meri.simjanov@gmail.com
No Image
Borut Sekne
Letim od leta: 2012
 031 521 524      borutsekne@gmail.com
No Image
Primož Vogrinc
Čist notr
Letim od leta: 2012
 068168647      Pvogrinc@gmail.com
Image
Davorin Draginc
Para till I die ...
Letim od leta: 2013
 040705248      davorin.draginc@siol.com
Image
Andrej Cafuta
Letim od leta: 2015
 031487065      andrej.cafuta@savatech.si
Image
Roman Kristanc
Letim od leta: 2015
 040 200598      romankristanc@gmail.com
Image
Ciril Ovsenik
Lahka kategorija -vesl, poskočen optimist!
Letim od leta: 2007
 041585224      ciril.ovsenik@gmail.com
Image
Stojan Gerdej
Letim od leta: 2015
 041260865      stojan.g@gmail.com
Image
Andreas Ronteltap
Letim od leta: 1997
 0031622997729      gin11@xs4all.nl